Partidos – Torneos Semana Santa

PARTIDOS OFICIALES

Senior A

Desprazámonos o Domingo ás 17:00 a Brión para xogar co Bastavales.

Senior B

Imos o Xoves ás 20:00 a Estrada para xogar co Estradense B.

Alevíns

Xogamos na Rega co Dubra B Miércoles ás 19:00.

 

TORNEOS

Alevíns

Viernes torneo en Buño

Benxamíns

Sábado torneo en Visantoña

Prebenxamíns

Viernes torneo en Visantoña

Resultados Xornada 25/03/18

Resultados dos nosos con 4 victorias e 4 derrotas

Cordeiro 4-0 Senior A

Milladoiro 9-0 Senior B

Femenino 2-4 Arousana

Universidad 0-2 Veterenos

Praiña 2-1 Xuvenís

Alevíns 7-0 Praiña B

Benxamíns 7-2 A Baña

Prebenxamíns 8-2 Bertamiráns

Partidos Xornada 25/03/18

Senior A

Desprazámonos ata Valga o Domingo ás 17:00 para xogar co Cordeiro.

Senior B

O Domingo no Milladoiro xogamos ás 16:30 co Milladoiro.

Femenino

Recibimos na Rega o Domingo ás 12:00 o Arousana.

Veteranos

Imos ata Cacheiras para xogar co Praíña o Sábado ás 20:00.

Xuvenís

Viaxamos a Calo o Sábado ás 16:15 para xogar co Universidad.

Alevíns

O Domingo ás 11:00 xogamos co Praíña na Rega.

Benxamíns

Xogamos o Sábado co A Baña ás 11:30 na Rega.

Prebenxamíns

Recibimos na Rega o Sábado ás 12:30 ó Bertamiráns.

Resultados Xornada 18/03/18

Resultados nosos con 2 victorias, 3empates e 3 derrotas

Senior A 1-1 Piloño

Senior B 3-0 Resmón

Victoria B 2-2 Femenino

Vetranos 1-2 A Baña

Xuvenís 1-1 Atl. Lavacolla

Oroso C 4-1 Infantís

Milladoiro C 1-4 Alevíns

Dubra 3-1 Prebenxamíns

Partidos Xornada 18/03/18

Senior A

Recibimos en Santaia o Sábado ás 16:30 ó Piloño.

Senior B

O domingo ás 17:00 xogamos co Resmón na Rega.

Femenino

Desprazámonos o campo do Sergas o Domingo ás 12:45 para enfrontarnos ó Victoria F.C “B”.

Veteranos

Xogamos o Sábado ás 16:15 na Rega co A Baña.

Xuvenís

Recibimos o Atl. Lavacolla o Sábado ás 18:15 na Rega.

Infantís

Imos a Oroso o Domingo ás 11:00 para xogar co Oroso “C”.

Alevíns

O Domingo ás 11:40 xogamos co Milladoiro “C” no Milladoiro.

Prebenxamíns

Viaxamos ata Bembibre para xogar co Dubra o Sábado ás 10:30.

Resultados Partidos 11/03/17

Resultados dos nosos nun fin de semana de temporal

Senior A APLAZADO

Senior B APLAZADO

Veteranos APLAZADO

Femenino 1-0 Torre

Infantís APLAZADO

Alevíns APLAZADO

Benxamíns 2-0 Milladoiro C

Prebenxamíns 3-2 Arzúa

Partidos Xornada 11/03/18

2018-03-09-PHOTO-00067500

Senior A

Viaxamos a Brión o Domingo ás 16:30 para xogar co Bastavales.

Senior B

Desprazámonos ata a Estrada o Sábado ás 16:00 para enfrontarnos ó Estradense “B”.

Femenino

Recibimos o Domingo ás 17:00 no campo da Rega A Torre.

Veteranos

Imos o Sábado ás 16:30 ó Pino para xogar co Finsa.

Infantís

Recibimos na Rega o Sábado ás 16:00 ó Estrada “C”.

Alevíns

Xogamos o Domingo ás 12:00 na Rega co Dubra “B”.

Benxamíns

Recibimos o Sábado ás 11:00 na Rega ó Milladoiro “C”.

Prebenxamíns

Xogamos co Arzúa o Sábado na Rega ás 12:00.